دکتر بهاره اربابی » جراحی زیبایی زنان » بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان

0 / 5. 0

۵ دقیقه
متخصص زنان و زایمان

بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان

آنچه می خوانید...

از مهم ترین جراحی هایی که این روزها برای بسیاری از زنان انجام می شود انواع جراحی های زیبایی زنان است. اما برای جراحی زیبایی زنان به چه کسی مراجعه کنیم؟

بهترین جراحی زیبایی زنان در اصفهان کیست؟ بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح زیبایی زنان چه اقداماتی انجام می دهد؟

مهم ترین جراحی های زیبایی زنان که از سوی بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان انجام می شود موارد زیر هستند:

  • جراحی لابیاپلاستی

در جراحی لابیاپلاستی به کوتاه کردن لبیاهای خارجی ناجیه تناسلی خانم ها می پردازند. این گونه با انجام تکنیک و برش های مختلفی هر گونه ناراحتی که از سوی لابیاهای بلند خانم ها ایجاد می شود را از بین می برند. عدم دسترسی به بهداشت صحیح ناحیه واژن، نداشتن احساس رضایت از روابط جنسی زناشویی از جمله عوارض بلندی لابیاماژور ها هستند که با این جراحی برطرف می شود.

لازم به ذکر است از بهترین دکتر لابیاپلاستی در اصفهان کمک بگیرید تا بتوانید این عمل زیبایی و حساس را به بهترین نحو ممکن پشت سر گذاشته و تاثیرات فراوان آن را تا مدت ها بر روی ابعاد مختلف زندگی تان احساس کنید.

 

همه چیز در مورد لابیاپلاستی
دلایل پزشکی لابیاپلاستی
  • جراحی پرینورافی

پرینه همان ناحیه حد فاصل بین واژن و مقعد است که بر اساس عوامل متعددی ممکن است آسیب های جدی به آن ناحیه وارد شود و زایمان های متعدد طبیعی و افزایش سن، عوامل ژنتیکی و وراثتی از جمله مواردی هستند که باعث پارگی یا آسیب پرینه می شوند. جراحی پرینورافی یا همان پرینه پلاستی نیز بدان می گویند به ترمیم و پیوستگی عضلات جداره واژن می پردازد و این گونه خانم ها با انجام این جراحی حس دوباره جوانی را تجربه می کنند.

عمل پرینورافی
جراحی زیبایی و ترمیمی واژن
  • جراحی واژینوپلاستی

 با توجه به اتفاقات بسیار مهمی که در زندگی هر خانمی مانند: بارداری و زایمان طبیعی یا برقراری روابط جنسی زناشویی اندام تناسلی شان دچار افتادگی یا شل شدگی می شود، در این جا جراح زیبایی زنان به دنبال تجربه و تخصصی که دارد به انجام جراحی واژینوپلاستی می پردازد در حین انجام این عمل زیبایی عضلات ناحیه واژن را به یکدیگر نزدیک و پیوند می دهند تا پروسه جوانسازی واژن خانم ها به اتمام برسد.

نحوه انجام عمل واژینوپلاستی

  • جراحی بلیچینگ یا سفید کردن واژن

سفید کردن واژن زنانی که سیاه شده و رنگ آن باعث نازیبایی واژن شده است.

درمان تیرگی واژن
سفید کردن واژن

بهترین جراح زیبایی زنان چه ویژگی هایی دارد؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح در اصفهان می توان موارد زیر را نام برد:

  • برخورداری جراح از بورد تخصصی در زمینه انواع خدماتی که ارائه می کند.
  • برخورداری از دانش و تجربه در زمینه انواع جراحی های زیبایی
  • برخورداری از مهارت های علمی و عملی در خصوص بکار گیری انواع تکنیک های جراحی در روند انواع جراحی های زیبایی زنان
  • مسئولیت پذیری و تعهد کاری نسبت به تمامی عارضه های احتمالی که در پی انواع جراحی های زیبایی زنان ایجاد می شود
  • ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه جراحی هایی که زنان انجام می دهند.

مراحل جراحی زیبایی توسط بهترین جراح زیبایی زنان

زمانی که به بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان مراجعه می کنید وی به منظور افزایش دقت در روند جراحی و نیز افزایش موفقیت در پایان جراحی مراحل زیر را طی می کند.

در ابتدا بهترین جراح زیبایی زنان در زمینه انواع مشکلاتی که در ناحیه واژینال تجربه می کنید پرسش هایی را با شما مطرح می سازد.

مصاحبه و شرح حال گیری مهم ترین بخش مشاوره بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان می باشد.

سپس با معاینات بالینی بخش های مختلف واژن مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

با توجه به مشکلات موجود در ناحیه واژن و نیز توقعات و انتظاراتی که شما دارید بهترین نوع جراحی زیبایی واژن انتخاب می شود. برای مثال در مواردی که لابیا ها مشکل داشته باشند بهترین گزینه برای بهبود وضعیت جراحی لابیاپلاستی است اما زمانی که زنان از گشادی واژن ناراضی باشند باید برایشان واژینوپلاستی انجام شود.

در نهایت پس از انتخاب نوع جراحی و نیز آگاهی از مزایا و معایب جراحی زیبایی زنان شما تصمیم می گیرید که جراحی را انجام دهید یا خیر. در این مسیر راهنمایی ها و مشاوره های بهترین جراح زیبایی زنان اثر گذار خواهد بود. بعد از تصمیم نهایی مبنی برای انجام جراحی قرار های اولیه گذاشته می شود.

در روز مقرر شما برای انجام جراحی زیبایی زنان به کلینیک و بیمارستان مذکور مراجعه می کنید.

مهم ترین اقدامات شما مراقبت های قبل از جراحی زیبایی زنان است که در همان جلسات اولیه از سوی بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان به شما گفته می شود.

پس از اتمام روند جراحی شما به منزل باز می گردید. مراقبت های بعد از جراحی زیبایی زنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به علاوه این پزشک شما حمایت های پزشکی لازم را بعد از جراحی و در هفته های اولیه از شما خواهد داشت تا مشکلی برای شما ایجاد نگردد.

هزینه جراحی زیبایی زنان

همانطور که مشاهده کردید جراحی زیبایی زنان انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها هزینه های مخصوص به خود را دارند. علاوه بر این میزان تخصص و تجریه و مهارت پزشک جراح نیز در تعیین هزینه های نهایی نیز اثر گذار خواهد بود.

بنابراین توصیه می شود در ابتدا به یک جراح زیبایی زنان خوب در اصفهان مراجعه کنید تا بعد از ارزیابی وضعیت جسمانی شما و نیز انتخاب نوع جراحی هزینه ها برای شما برآورد شود.

خاتمه

در بخش هایی که در این مقاله مورد مطالعه قرار دادید تلاش مان بر این بود که بتوانیم بهترین و مهم ترین سوال هایی که در زمینه جراحی زیبایی زنان و نیز انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان مطرح است را پاسخ گوییم.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که در زمینه انتخاب جراح زیبایی زنان در اصفهان تجربه ای دارید در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

دکتر بهاره اربابی

دکتر بهاره اربابی

دکتر بهاره اربابی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی فارغ التحصیل رشته تخصصی زنان در سال 1391 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عشق به حیات ‌و تولد به عنوان زیباترین اتفاق در زندگی هر زوج جوان انگیزه من برای انتخاب این رشته جذاب و البته سخت و پر استرس از سال ۱۳۹۴ عضو هیات علمی درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سال ۱۳۹۱ در استان اصفهان مشغول به فعالیت در مطب شخصی و بیمارستان‌های مختلف هستم. – رتبه برتر بورد تخصصی کشوری در سال ۱۳۹۱ و‌ به عنایت به این موضوع عضو هیات علمی درمانی بیمارستان آموزشی شهید بهشتی – دارای مدارک وگواهی نامه های گوناگون شرکت در سمینارها و کارگاههای زیبایی و زنان و مامایی کشوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *